top of page

טיפול פנים

בנוסף, אני מטפלת על-פי רזי הרפואה הסינית - מנתחת את הגוף והפנים לפי מרידיאנים ואנרגטיקה סינית, ובונה מערך טיפולי שכולל בתוכו הרבה יותר מטיפול פנים רגיל. הראייה הכוללת של גוף-נפש עוזרת לי להגיע לתוצאות טובות יותר, עמוקות יותר ונכונות יותר שמתאימה באופן ייחודי לעור של המטופלת.

הטיפול הוא נעים, משתנה לפי דרישות העור והמטופלת, וכולל גם עיסויים לימפתיים שמעודדים את זרימת הדם והחמצן בנימים הקטנים שבעור.

טיפול הפנים אצלי בקליניקה מורכב משילוב של כמה שיטות עם דגש על טיפול בפגמים כגון כתמים (פיגמנטציה) קמטים, קמטוטים וניקוי. בסוף הטיפול תצאי עם עור רענן, נעים למגע אשר קיבל תמריץ של חידוש ושל עידון. שילוב של טיפול פנים פרא-רפואי הכולל שימוש במכשור חדשני תוצרת גרמניה ותכשירים המבוססים על ננו-טכנולוגיה, אשר מעודדים ייצור קולגן, אלסטין, מחדשים וממצקים את העור.

5O1A3694.jpg

טיפולי צוואר

מצאתי שני מכשירים שעוזרים מאוד להחזיר זוהר לצוואר ולהניע תהליך רגנרציה של סיבי הקולגן והאלסטין כדי להעניק לעור הדק הזה חיוניות. בעזרת מכשיר גלי הרדיו, שהבאתי ביבוא אישי מגרמניה, אנחנו ״מגהצים ומהדקים״ את הצוואר, ובעזרת תוכנה המיועדת לעור הצוואר במכשיר האולטרה-סאונד 3 ו 10- מגה הרץ הנחשב לטוב ביותר היום בשוק כמי שעובד , הגרמני החתיך שלי (1 לעומק גם על הקמטוטים העדינים ביותר) אנחנו ״מזינים״ ומעבים את הרקמה העדינה. מלבד אלה, "פיצחתי" פרוטוקול דיקור שמיועד לצוואר כדי להפיח בו תנועה וחיות. וכל אלה מלווים בעיסוי שפוֹתח את כל מעברי הדם והחמצן אל הרקמה. מכאן משתמע שהדברים מסבים תענוג מלבד עוצמת ההשפעה שלהם.

אני חושבת, שאת טיפולי הפנים ״פיצחנו״ כבר מזמן, אבל הצוואר, חלק זה בגוף שלנו, שחשוף רוב הזמן ומסגיר לא מעט את הגיל ואת הרגלי הטיפוח שלנו, ממשיך להטריד אותי. נשים רבות, ביניהן אני, הצליחו לאורך השנים לשמור, לטפח ולעזור לעור הפנים להישאר מתוח, רענן וחיוני, בעוד שהצוואר, מפני שהוא עטוי עור עדין מאוד, נוטה לפורענות. מכיוון שהדברים האלה קשים לי הפכתי זאת למשימה - כיצד לעזור לצוואר להמשיך להיראות ענוג, מתוח ויפה עד גיל מבוגר. כזאת אני, אובססיבית ופרפקציוניסטית, ועם זה יצאתי לדרך.

5O1A3689.jpg

טיפולי גוף קוסמטיים וטיפולי הרזיה

מטרת הטיפול בצלוליט להחליק את הרגל, את הירך, וגם את הזרועות ולהותירן נעימות, חלקות ויפות. הטיפול בבטן יעזור לזרז תהליכי הרזיה ולפנות שומן מיותר וכך גם להצר את ההיקפים. אבל אל תטעו לחשוב שללא דיאטה מתאימה תתהדק הבטן ותיעלם... ניתן לשלב בטיפולי הגוף גם טיפולי הרזיה הכוללים דיקור אוזן המעודד חילוף חומרים ומדכא תיאבון. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם תזונאיות ומעבדות שבדיקותיהן מגלות רגישות למזון. .wlab.co.il אנא, צרו עימנו קשר ויימסר לכם קופון הנחה לכל בדיקה שבה תבחרו

טיפולי הגוף שלנו כוללים טיפולים בצלוליט, הצרת היקפים של הבטן ושל הירכיים, טיפול בצלקות ובסימני מתיחה (סטראות). טיפול נעים ונטול כאבים, ,(RF) העבודה על הגוף נעשית בעזרת מכשיר גלי רדיו שמטרתו המסת השומן הרך והחלקת האזור שעליו עובדים. בטיפולי צלוליט אפשר להבחין בתוצאות כבר מהטיפול הראשון. הטיפול אורך כשעה, והוא כולל עיסוי לימפתי באזור וכוסות רוח כדי להניע את הנוזלים למערכת הלימפה. הטיפול לא מחליף תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית - מטרתו קוסמטית.

טיפול פנים לגבר

עור של אישה ושל גבר שונים זה מזה, ונדרשות להם דרכי טיפול שונות. בין אם נזקקים לניקוי פנים שגרתי או לטיפול שמטרותיו אנטי אייג'ינג או פיגמנטציה, אנו מציעים בקליניקה שלל טיפולים שמשולבים בהם דיקור קוסמטי המבוסס על הרפואה הסינית או ללא דיקור. מה שנוח ומתאים לצרכים שלך! ניתן להתחיל בכל גיל ובכל מצב !

טיפולי אנטי אייג'ינג וטיפול פנים מפנק לגבר. גם לךָ מגיע, טיפול פנים כבר מזמן איננו נחלתה הבלעדית של האישה, גם לגברים חשוב להיראות במיטבם ולשמור על עצמם לאורך השנים. במיוחד כאשר הטיפול בקליניקה שלנו הוא מפנק ביותר ומניב תוצאות.

6008d0bd-430f-4fcc-9822-ea6111f89fbd.JPG
bottom of page