top of page

המיכשור שלנו

בסדרה בת 10 טיפולים, הנערכים בממוצע פעם בחודש, נחשף העור שלך לחידוש ולמיצוק בעזרת האולטרה-סאונד, גלי הרדיו, מזותרפיה, מכשיר יפני בשם אונטסו, ודיקור קוסמטי על בסיס הרפואה הסינית, וכמובן באמצעות תכשירים פעילים המעודדים את ההזנה ואת הבנייה מחדש של התאים. הטיפולים נעימים ומשך ההחלמה כלל לא נראה לעין. לאחר כל טיפול אצלנו בקליניקה את יוצאת זוהרת עם עור רענן ובריא יותר! המטרה שלי בטיפולים שתרגישי שאין לך צורך באיפור, אין לך צורך בטיפולים פולשניים ואת פשוט מהממת באופן טבעי!

השאלה שאני שומעת כל הזמן נוגעת לעזרה בשמירה על מראם הטבעי של עור הפנים והצוואר ולהימנעות מהזרקות ומניתוחים. והתשובה שלי היא: כן, ניתן לשפר ו"להרים" את הפנים, להצעיר את העפעפיים, להדק את הצוואר ולרענן את אזור המחשוף בדרך טבעית ולא פולשנית. איך? בעזרת טיפולי קוסמטיקה משולבת - שילוב בין דיקור קוסמטי המבוסס על הרפואה הסינית, מִכשור טכנולוגי חדשני ותכשירים פעילים. על-פי שיטת העבודה שלנו בקליניקה אנחנו בונים טיפולים ומתאימים אותם אישית לכל מטופל או מטופלת.

5O1A3677.jpg

אולטרה סאונד

שימוש באולטרה-סאונד לטובת עור הפנים משמעו שימוש בגלי קול בתדרים שונים (הטובים ביותר הם אחד, שלוש ועשר מגה הרץ). שיוצרים הדהוד על פני התאים ורקמת העור העמוקה יותר, ועל ידי כך משפרים את מצב הנוזלים שברקמת העור. הם מסוגלים להחיות את התאים ולדרבן אותם לחילוף חומרים אפקטיבי יותר, שבעקבותיו מתהדקים עור הפנים והצוואר ומחזירים לו את החיוניות והזוהר.

אז מה אפשר להפיק ממכשיר אולטרה-סאונד בשימוש למטרות קוסמטיות? איך בעצם עובד מכשיר האולטרה-סאונד על עור הפנים? מהם יתרונות האולטרה-סאונד בשימוש בקוסמטיקה? מה יכול המכשיר לעשות עבורי ולמה זה טוב לי? זה שנים רבות עושים שימוש במכשירי אולטרה-סאונד בתחום הרפואה האסתטית, כמו גם בתחומים רפואיים רבים אחרים. בשוק מוצע שלל מכשירים וחשוב מאוד להבדיל ביניהם. בהמשך אתן הסבר מדויק על אודות המכשיר שאיתו אני עובדת.

התוצאות

 

התוצאות מצוינות וניכר שיפור משמעותי בחידוש מראה העור, על-אף שהטיפול איננו פולשני. תיאום ציפיות - הטיפול הזה אינו תחליף לניתוחי פנים. בטיפולים אצלנו התוצאות הן טבעיות, ואין שום תופעות לוואי או ריפוי שנמשך לאורך זמן לאחר התהליך. את יוצאת מהטיפול עם זוהר וחיוניות מידית שמוענקת לעור הפנים ולצוואר. לכן, זוהי חלופה מומלצת לאלה שאינם מוכנים לניתוח פנים, ונפילת הצוואר שלהם היא קלה עד בינונית, או למי שכבר עברו ניתוח ורוצים לשמר את תוצאותיו למשך זמן ארוך יותר. לאחר הטיפול החזרה לשגרה היא מידית וללא משך החלמה. המכשיר מפיק תוצאות טבעיות מאוד ומעודד בנייה מחודשת של קולגן.

הטיפול

 

הטיפול מתמקד בהחדרת אנרגיית חימום וגירוי הפיברובלסטים לייצור טבעי של סיבי קולגן ואלסטין. כך אפשר להצעיר את הפנים, להדק את הצוואר ולצמצם את צניחת הגבות והעפעפיים. האנרגיה הזאת מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצור קולגן חדש ובריא. משך הטיפול תלוי באזור המטופל ובתוכנית הטיפול הייחודית והאישית שמותאמת בטיפול הראשון. טיפולי פנים וצוואר נמשכים בין שעה לשעה וחצי

חשוב לי בטיפול לעבוד עם מכשור שמעניק לעור ולא גורע ממנו. משמע, ללא כאב וללא פוטנציאל לנזק כמו כווייה או גירוי מכל סוג ובכל רמה. הטיפול עם האולטרה-סאונד נעים, וכבר לאחר המפגש הראשון מבחינים ומרגישים בתוצאות. מורגש שהעור מוזן והוא נראה בריא יותר, והרקמה - מעושרת ובריאה, חלקה וממוצקת. כמובן שהאפקט מצטבר כמו בספורט ועל התזונה להיות נכונה. ככל שנתמיד כן ישתפר המראה ויישמר לאורך שנים רבות.

איך אני חווה ורואה את השימוש

באולטרה-סאונד שלי:

 

האולטרה-סאונד שאני בוחרת לעבוד איתו הוא מבית Ionto Comed הגרמני, בעל תווי התקן המחמירים ביותר. המכשיר פועל בשלושה תדרים משתנים - אחד, שלושה ועשרה מגה הרץ ועובד על השכבות הפנימיות ביותר בעור עד לשכבה העליונה ביותר. משמע, משפיע על איזון ועל הזנת הרקמה ומחליק קמטים עמוקים כמו גם קמטוטים קטנים ועדינים. המכשיר בעל תוכנות שונות. לכל עור ולכל מצב מותאמת תוכנה אחרת.

5O1A3653.jpg

רדיו פריקוונסי (RF)

התוצאות

 

RF הוא טיפול לא פולשני שמעודד חידוש ומיצוק עור הפנים ללא טיפול בגלי רדיו תופעות לוואי או כאב. מדובר בטיפול קל ונעים בעל תוצאות טובות, שבעקבותיו מתרחשים שיפור משמעותי ברפיון העור והחלקת קמטוטים, ומתקבל מראה צעיר יותר. בשילוב עם תכשירים מעודדי חידוש ותמיכה בבנייה מחודשת והזנה עמוקה ואיכותית של עור הפנים מושגות תוצאות מדהימות ומראה טבעי.

הטיפול

 

RF הוא טיפול באמצעות גלי רדיו בתדירות נמוכה שגורם לרטט. תנודות אלה הופכות לאנרגיה תרמית קינטית, הגורמת לעור להתהדק, ומביאה להפחתת קמטים ושקעים בעור. מאחר שמיצוק העור באמצעות גלי רדיו הוא לא פולשני, כלומר אינו גורם לפציעה, הרי שהוא יכול לשמש את כל סוגי העור וגווניו.

לאחר הטיפול התחושה היא שהעור חלק, מוצק וצעיר. המכשיר פועל באמצעות תוכנות שונות המותאמות למצב העור והתוצאות נראות לעין כבר לאחר המפגש הראשון.

איך אני חווה את המכשיר

ואת הטיפול בגלי רדיו RF:

 

הגרמני, בעל תווי תקן Ionto Comed מכשיר גלי הרדיו שאיתו בחרתי לעבוד הוא מבית מחמירים ביותר. המכשיר פועל בתדרים נמוכים שיוצרים סינתזה מהירה בין סיבי הקולגן והאלסטין. זהו מכשיר מהפכני לטיפולי צוואר, שמעניק תחושה של "גיהוץ" כביכול של הקמטים, של הרמת ״נפילות״ בעזרת מיצוק העור.

5O1A3689.jpg

מזותרפיה

לעור תכונת ריפוי נפלאה וכל פגיעה בו יוצרת תמריץ לריפוי ולהתחדשות. לכן, כדי לעודד את העור ליצירה מחדש של קולגן ואלסטין אפשר לפגוע בו פגיעה מבוקרת. בעבר, ניתן היה לטפל בהתבגרות העור באמצעות קילוף של האפידרמיס, החלק העליון של העור. הקילוף נעשה באמצעים כימיים או בעזרת מכשיר לייזר מהדור הישן. הטיפולים האלו גרמו לפגיעה בכל שטח העור, הם היו קשים יותר למטופל ותקופת ההחלמה הייתה ממושכת יחסית. היום כבר יודעים, שטיפול אגרסיבי בעור הפנים לא מניב תמיד את התוצאות המיטביות והעור לא מתחדש בהכרח באופן מלא ושווה. פעמים רבות הוא יישאר פגיע מאוד תקופה ארוכה ורגיש לשמש ולסביבה וייוותרו בו צלקות. הטיפול בעזרת המזותרפיה נעשה בצורה עדינה מאוד, שבעקבותיה מתחדש העור באופן מבוקר, ולכן התוצאות יפות מאוד וללא משך ריפוי נראה לעין.

מזותרפיה הוא טיפול באמצעות ראש מחטים הפוצעות את העור פציעות עדינות, ומאלצות את הקרנית (השכבה העליונה של העור) להתחדש. הראש הוא חד-פעמי וסטרילי ומורכב ממספר רב של מחטים קטנות שדקירתן בגודל של מיקרון (מיקרונידלינג). סוגים רבים של מכשירים ושל מחטים מופצים בשוק, ואני בחרתי לעבוד עם מחטי ננו, קטנות מאוד שפוצעות פציעה מיקרוסקופית, עדינה מאוד, ואפשר לעבוד איתן אפילו על העפעפיים העליונים בקו התחתון של הגבה. מכשיר המזותרפיה עוזר מאוד לטשטש קמטוטים קטנים באזורים שקשה יותר לעבוד עליהם עם מכשירים עדינים פחות כמו באזור שמעל השפתיים ובעפעפיים. במהלך הטיפול התכשירים חודרים ונספגים ביעילות רבה יותר בעור ומושגות התוצאות המיטביות מן הפעילות. המזותרפיה אינה טיפול שעומד בפני עצמו אלא משולב בשלבים נוספים. העור המתקבל כתוצאה מהטיפול זוהר, קורן ובריא ללא תקופת החלמה.

5O1A3725.jpg

תרפיה באור

האינפרה-אדום הוא אנטי דלקתי. אני מניחה את קשת האורות על הפנים בזמן הדיקור, ועל-ידי כך ממצה את זמן ההמתנה עם המחטים כדי להשיג אפקט מקסימלי. בו בזמן מונחת גם קשת אורות על המחשוף ועל הצוואר להחלקה ולריפוי. אני רואה יתרונות רבים בשימוש באור גם במקומות כואבים ודלוקים, על פצעים וגלדים, כדי לעורר בהם את זרימת הדם והחמצן ולהבריא את העור.

אני עובדת עם מכשיר מבית Inlight האמריקאי. מכשיר זה מבוסס על שלושה אורות - אדום, כחול ואינפרא אדום קרוב. האור האדום מכוון להשפיע על פיגמנטציה ומעודד אנטי אייג'ינג על-ידי הזרמת דם וחמצן אל הפנים. האור הכחול מצמצם את הנקבוביות ועובד על אקנה.

5O1A3827.jpg
bottom of page